Informácie o mobilnej televízii DIGI GO

DIGI GO je aplikácia pre mobilné telefóny a tablety, ktorá Vám umožní sledovať televízne športové programy DIGI Sport 1, 2, 3, 4 a 5 + Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Golf Channel v reálnom čase prostredníctvom akéhokoľvek dostupného internetového pripojenia. Programy je možné sledovať v rôznych úrovniach kvality v závislosti od kvality Vášho internetového pripojenia v rámci územia Slovenskej republiky. Od 1. apríla 2018 je možné službu krátkodobo využívať aj v ktoromkoľvek členskom štáte Európskej Únie. Pripojiť je možné v rovnakom čase naraz až dve rôzne zariadenia. Súčasťou aplikácie je 14 dňový programový sprievodca a prístup k živému vysielaniu exkluzívneho športového obsahu, vrátane piatich kanálov DIGI Sport, na ktorých si môžete pozrieť najsledovanejšie futbalové súťaže ako anglickú Premier League, španielsku La Ligu, nemeckú bundesligu alebo taliansku Serie A. Zároveň máte možnosť zastaviť a pretočiť program až po dobu 1,5 hodiny dozadu.

Pre prístup k živému vysielaniu si musíte stiahnuť aplikáciu DIGI GO do vášho mobilného zariadenia z Google Play Store pre operačné systémy Android, alebo z Apple App Store pre operačné systémy iOS. Zároveň je potrebná registrácie a následná aktivácia služby DIGI GO.

Generic placeholder image

Mobil & Tablet

Podporujeme rôzne zariadenia s operačným systémom Android alebo Apple. V pohybe s mobilom alebo doma s tabletom, s DIGI GO to ide!

Generic placeholder image

Kdekoľvek

Doma, v autobuse, na chate, vždy tam kde ste vy. K funkčnosti služby vám stačí základné internetové pripojenie - pevné alebo mobilné (3G/LTE).

Generic placeholder image

Kedykoľvek

S podporou - zastav, pretoč, pusti znova môžete sledovať televíziu vždy keď máte čas. Svet DIGI Sportu sa odteraz prispôsobí vám.

Apple OS

Ak máte telefón alebo tablet Apple s operačným systémom iOS, stiahnite si aplikáciu DIGI GO v App Store.

App Store
Android OS

Váš telefón alebo tablet s operačným systémom Android musí mať minimálne verziu Android 4.2 a vyššie.

Google Play

Zaregistrujte sa na stránke www.digigo.sk a následne získate prihlasovacie údaje.