Informácie o mobilnej televízii DIGI GO

DIGI GO je aplikácia pre mobilné telefóny a tablety, ktorá Vám umožní sledovať televízne športové programy DIGI Sport 1, 2, 3, 4 a 5 + Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1 a Nova Sport 2 v reálnom čase prostredníctvom akéhokoľvek dostupného internetového pripojenia. Programy je možné sledovať v rôznych úrovniach kvality v závislosti od kvality Vášho internetového pripojenia v rámci územia Slovenskej republiky. Pripojiť je možné v rovnakom čase naraz až dve rôzne zariadenia.Súčasťou aplikácie je 14 dňový programový sprievodca, prístup k živému vysielaniu piatich kanálov DIGI Sport, na ktorých si môžete pozrieť najsledovanejšie futbalové súťaže ako anglickú Premier League, španielsku La Ligu alebo Ligu Majstrov UEFA. Zároveň máte možnosť zastaviť a pretočiť program až po dobu 1,5 hodiny dozadu.

Pre prístup k živému vysielaniu si musíte stiahnuť aplikáciu DIGI GO do vášho mobilného zariadenia z Google Play Store pre operačné systémy Android, alebo z Apple App Store pre operačné systémy iOS. Zároveň je potrebná registrácie a následná aktivácia služby DIGI GO.

Generic placeholder image

Mobil & Tablet

Podporujeme rôzne zariadenia s operačným systémom Android alebo Apple. V pohybe s mobilom alebo doma s tabletom, s DIGI GO to ide!

Generic placeholder image

Kdekoľvek

Doma, v autobuse, na chate, vždy tam kde ste vy. K funkčnosti služby vám stačí základné internetové pripojenie - pevné alebo mobilné (3G/LTE).

Generic placeholder image

Kedykoľvek

S podporou - zastav, pretoč, pusti znova môžete sledovať televíziu vždy keď máte čas. Svet DIGI Sportu sa odteraz prispôsobí vám.

Apple OS

Ak máte telefón alebo tablet Apple s operačným systémom iOS, stiahnite si aplikáciu DIGI GO v App Store.

App Store
Android OS

Váš telefón alebo tablet s operačným systémom Android musí mať minimálne verziu Android 4.2 a vyššie.

Google Play

Zaregistrujte sa na stránke www.digigo.sk a následne získate prihlasovacie údaje.