Najčastejšie otázky pre DIGI GO

Služba mobilnej televízie DIGI GO umožňuje sledovanie živého vysielania televíznych kanálov Digi Sport 1,2,3,4,5,Sport 1,Sport 2,Nova Sport 1 a Nova Sport 2.
Aplikáciu DIGI GO si môžete stiahnuť a nainštalovať z príslušného aplikačného obchodu – pre operačný systém iOS je to Apple App Store, pre Android Google Play. Pre operačný systém Windows Phone aplikácia nie je dostupná.
Nie, stiahnutie aplikácie je bezplatné, platíte len za samotnú službu mobilnej televízie DIGI GO.
Zaregistrujte sa na digigo.sk, po prihlásení kliknite na „objednaj si DIGI GO alebo využi kupon“ a vložte číslo kupónu do príslušného políčka.
K využívaniu služby mobilnej televízie DIGI GO potrebujete mobilný internet, pevnú linku, optické pripojenie alebo wifi s minimálnou rýchlosťou 1Mbit/s.
Áno, stačí ak je rýchlosť pripojenia do internetu aspoň 1Mbit/s.
Bohužiaľ nie, služba je z dôvodu autorských práv dostupná len na území SR.
Prihlasovacie údaje získate až po úspešnej registrácii na stránke www.digigo.sk, alebo prostredníctvom aplikácie na mobilnom telefóne.
Prostredníctvom základnej prihlasovacej obrazovky s využitím tlačidla „Zabudnuté heslo“ si viete Vaše heslo opätovne nastaviť.
Každý zákazník má možnosť využívať službu až na dvoch registrovaných zariadeniach.
Aktivácia je realizovaná takmer okamžite.
Aplikácia umožnuje nastaviť aj manuálne kvalitu videa. Odporúčame však, aby ste využívali možnosť automatického výberu kvality, ktorá je aplikáciou odporučená na základe rýchlosti Vášho internetového pripojenia.
Áno, na našej stránke sa vždy dozviete aktuálne informácie.